18 Mayıs 2019 Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Balıkesir Toplantısı

18 Mayıs 2019 Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Balıkesir Toplantısı

Birliğimiz; Balıkesir İli Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği'nin lansman toplantısını 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü Balıkesir Salih Tozan Gösteri Merkezinde gerçekleştirdik.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlanan toplantımızda sunumu Balıkesir İli Kanatlı Hayvan Eti Üretici Birliği Kurucu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bahattin Baltaş yaptı. Baltaş’ın Birlik Başkanımız Raşit Dokuz’un mesajını okumasının ardından Avukat Talip Sayın Birlik kuruluş süreci ile ilgili bir bilgilendirme yaparken, Türkiye Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği yöneticisi Manzum Öztürk ise slayt eşliğinde kendi kuruluşlarına benzer birlik bünyesinde çalışan Kanada ve Japonya üreticisinin kazançlarını nasıl artırdığını anlattı. Toplantımızda TÜKEBİR Başkanımız Abdullah Koç geniş bir anlatım ile ülkemiz kanatlı eti üreticilerinin durumu, sorunları ve sektörün mevcut yapısını ortaya koydu.

 

Balıkesir’de gerçekleştirdiğimiz toplantıya TÜKEBİR Başkanı ve Yöneticileri, ülkemizin değişik illerinden Birlik Başkanları, Yöneticileri ve üreticiler katılım sağladılar. Kurucularımız ve Balıkesirli üreticiler katılım sağladılar. Bu önemli toplantıya katılım sağlayarak katkı yapan TÜKEBİR Başkanımız Abdullah KOÇ ve Yönetim Kuruluna, tüm katılımcılarımıza ve gönlü üreticinin yanında yer alanlara şükranlarımızı sunarız.

 

BİKUB Kurucu Yönetim Kurulu


 


© 2019 BALIKESİR İLİ KANATLI HAYVAN ETİ ÜRETİCİ BİRLİĞİ
Eski Kuyumcular Mahallesi Mekik Sokak Hilmi Çakır İşhanı No:5-7A K.5 No: 501 Karesi / Balıkesir
Raşit Dokuz WhatsApp 00 49 1514 7029202
Bahattin Baltaş 0 554 193 37 10 – 0 543 329 70 80